Stavební bytové družstvo Družba Pardubice

Stavební bytové družstvo Družba Pardubice

Profesionální a komplexní služby správy a údržby bytových domů.

Komplexní služby od správy po údržbu

Komplexní služby od správy po údržbu

SBD Družba Pardubice poskytuje veškeré služby pro správu bytových domů.

 Účetnictví, správa, údržba i provoz

Účetnictví, správa, údržba i provoz

SBD Družba Pardubice zajišťuje pro společenství vlastníků bytových jednotek s právní subjektivitou jejich účetnictví, správu, údržbu a provoz.

O družstvu

Úvod> O družstvu

Stavební bytové družstvo Družba Pardubice

foto_220_1.jpg

Stavební bytové družstvo Družba vzniklo 7. října 1959. V letech 1973 až 1981 získalo prioritní postavení v rámci okresu, neboť byla postupně včleněna menší družstva jako například SBD Prefa Pardubice, SBD Dopravních staveb Pardubice, SBD Stavebního podniku města Pardubic nebo SBD pracovníků TESLA Pardubice. V současné době, s ohledem na probíhající převody bytů do osobního vlastnictví členů, zajišťuje družstvo pro společenství vlastníků bytových jednotek s právní subjektivitou jejich účetnictví, správu, údržbu a provoz.

 

Posledním úředním dnem na družstvu v roce 2018 bude středa 19. 12. 2018.
První úřední den v roce 2019 bude středa 2. 1. 2019

 

Přijmeme pracovníka

Technické oddělení SBD hledá stavebního technika (autorizace ČKAIT vítána, ale není podmínkou), řidičský průkaz skupiny „B“ . Nástup možný ihned. Dotazy na 607 262 471

Pronájem nebytových prostor

Stavební bytové družstvo „Družba“, Jiřího Potůčka čp. 259, Pardubice, nabízí  k pronájmu nebytový prostor v ul. Sladkovského čp.514 ( v centru Pardubic ) v 1. patře, o výměře 148,2 m2, 1 x sociální zařízení. Zkolaudováno jako rehabilitace – není podmínkou, rekolaudace možná. Dvě parkovací místa ve dvoře.

Pronájem nebytových prostor

Stavební bytové družstvo „Družba“, Jiřího Potůčka čp. 259, Pardubice, nabízí  k pronájmu nebytový prostor na rohu ul. Devotyho čp. 1625 a Jana Palacha v Pardubicích ( výpadovka na Chrudim ). Zkolaudováno jako obchodní kancelář  - velké výlohy do hlavní ulice, celková plocha  91,05m2, sociální zařízení + úklid. zázemí.